avustralya da eğitim
Avustralya Dil Okulları
Avustralya egitim
Avustralya egitim
Avustralya egitim Dil okulları avustralya Avustralya egitim
embassy ces navitas lsi academies australasia access aipe browns college uit
hr

Bize Ulaşın


Avustralyada çalışma imkanı

 
 

AIPE Avustralya Üniversite Geçiş Programları

AIPE (Australian Institute of Professional Education), İngilizce, Sertifika ve Diploma programlarının yanı sıra 2014 yılında İşletme alanında lisans programı da sunmaktadır. İşletme lisans programları 4 alt daldan oluşur  ve 3 senede programı tamamlayabilirsiniz.  AIPE’de İngilizce veya Sertifika, Diploma programlarını tamamlayan öğrenciler bu programlara katılabilir.AIPE İŞLETME LİSANS PROGRAMLARI

  • Muhasebe
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Pazarlama
  • Yönetim

GİRİŞ ŞARTLARI
Programa Türkiye’de Lise mezunu olan kişiler doğrudan başvuru yapıp kabul alabilecekleri gibi, AIPE’de İngilizce eğitimi veya İşletme Yüksek Diploması ile İşletme in lisans programını tamamlamış kişiler de son 8 dersi alarak devam edebilirler.

  • IELTS 6.0 VEYA TOEFL IBT 79
  • Lise mezunu olmak

BAŞLANGIÇ TARİHLERİ:

  • 10 Mart , 7 Temmuz, 2 Kasım 2014

DÖNEMLİK ÜCRETİ: 7.700 AUD
PROGRAM İÇERİĞİ:
İşletme lisans diploması toplam 24 ünitelik bir ders programdan oluşmaktadır. Aşağıdaki adımlar takip edilerek yapılır.

  • Higher Education Diploma Of Business: İşletme Yüksek Diploması, Program süresi 1 yıldır ve 8 ders içerir. Katılım için IELTS 6.0 seviyesinde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Muhasebe, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Hukuk ve Yönetim Temel Giriş dersleri, İstatistik, Ekonomi ve Bilgisayar Sistemleri olmak üzere 8 ders alınır. Bu programdan sonra devam etmek istemeyen adaylar İşletme Yüksek Diploması almaya hak kazanır
  • Associate Degree of Business: İşletme Yüksek Diploma kısmını tamamlayan adaylar 2. Sene İşletme ön lisans programına dahil olurlar. Normalde süresi 2 yıl olan program bir önceki İşletme Yüksek Diplomasını aldıkları için bu programın süresi 1 yıldır. İşletme ön lisans programında  seçecekleri alt dala göre Pazarlama, Muhasebe, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Yönetim alanlarında vardır. Yöneticiler için finans ve proje yönetimi zorunlu derslerdir. Kalan 6 dersin 4 tanesi seçilen bölüm dersi 2 tanesi seçmeli ders şeklindedir.
  • Bachelor of Business: İşletme Lisans diploması programın son adımıdır ve 1 yıl boyunca eğitim alınır. 2 zorunlu, 4 bölüm dersi ve 2 seçmeli dersten uluşan 8 ünitelik bir eğitim söz konusudur. Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler İşletme Lisans diploması almaya hak kazanırlar.

EmbassyCES Dil Okulları Geçiş Programı

Uluslararası zincir okullardan biri olup eğitim standartları oldukça yüksektir. Genel ve yoğun İngilizce, Akademik Yıl, İş İngilizcesi, sınavlara hazırlık programları gibi farklı kurs seçenekleri vardır.

Embassy Avustralya dil okullarında yılın her zamanı her Pazartesi günü başlayan programlar bulabilirsiniz. Embassy Avustralya’da Melbourne, Sidney, Gold Coast ve Perth şehirlerinde okullara sahiptir Embassy Dil Okulları İngilizce eğitiminin yanı sıra Avustralya’da lisans ve yüksek lisans programlarına yerleştirme hizmeti sunar. Martin College, Taylors College, Charles Sturt University, Australian Institute of Applied Sciences, Australian College of Physical Education akademik danışmanlık verilen bazı okullardır. Eğer İngilizce seviyeniz akademik programlar için uygun değilse Embassy Avustralya merkezlerinde İngilizce eğitimi+Lisans veya İngilizce+Yüksek Lisans şeklinde paket programlar yapmanız mümkündür.

 

Kaplan International Colleges Geçiş Programları

Uluslararası zincir okullardan biri olan Kaplan dil okulları Avustralya’da çok merkezli okullardan biridir. Sidney şehir merkezi, Sidney Manly, Perth, Melbourne, Adelaide, Brisbane ve Cairns’de şubeleri mevcuttur. Yılın her zamanı hizmet veren Kaplan Avustralya Genel ve Yoğun İngilizce, Akademik amaçlar için İngiizce, IELTS, Cambridge Hazırlık, İş İngilizcesi, Akademik yıl ve OPUS tatilde çalışma programı sunar. İngilizce kursunun yanı sıra Kaplan’ın Avustralya’da Business School adı altında farklı bir bölümü vardır. Kaplan Business School Adelaide, Sydney, Melbourne ve Brisbane’de kampüslere sahiptir.

Ticaret Diploması, İşletme dallarında lisans eğitimi,Lisans sonrası Muhasebe Sertifika Programı, Muhasebe ve Profesyonel Muhasebe master programı, İşletme Master programı (MBA) sunmaktadır. La Trobe, RMIT, University of Adelaide, University of South Australia, Flinders University,University of New England, University of Technology Sydney, Grissith University, Bonds University, Curtin University of Technolgy Kaplan Business Achool’un üniversite partnerleridir.

 

Navitas Dil Okulları Geçiş Programları

Navitas grubu Avustralya başta olmak üzere İngiltere, Amerika ve Kanada’da ağırlıklı olarak üniversite öncesi hazırlık programları ve üniversite yerleştirme hizmetleri sunan bir grup okuludur. İngilizce kurslarının yanı sıra sertifika ve diploma programı, lisans ve yüksek lisans eğitimi üzerine çalışır. Sidney, Manly, Melbourne, Darwin, Brisbane, Bondi ve Perth’te okulları vardır.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Üniversite giriş programı, IELTS, TOEFL, Pearson, TOEIC, Bulats ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları mevcuttur. Yılın her zamanı başlayan ve tüm İngilizce seviyelerine uygun seçenekler Navitas’ta vardır. La Trobe, Curtin, Deakin, Macquaire, Edith Cowan, Griffith, University of South Australia Navitas grubunun sertifika, diploma, lisans ve yüksek lisans programlarında çalıştığı partner üniversiteleridir.

ELS Dil Okulları Geçiş Programları

Amerika’nın en geniş okul zincirine sahip olan ELS Dil Okulları Avustralya’da hizmet sunmaktadır. ELS Dil okulları Brisbane ve Sidney okulları ile Genel İngilizce, yoğun İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce, Cambridge ve IELTS sınavlarına hazırlık, yaz okulu, akademik dönem ve yıl kursları ile lise yılı hazırlık programı sunmaktadır.

ELS Avustralya bünyesinde akademik İngilizce programını tamamlayan öğrenciler IELTS vey TOEFL olmadan ELS’in anlaşmalı olduğu Edith Cowan, Macquaire, Macquaire City,The University of New Castle, University of Western Sidney, University of Wollongong,University of Tasmania’da lisans ve yüksek lisans programlarına başvuru yapabilirler. Bu yüzden ELS Avustralya ile İngilizce+Akademik program paketi yaparak gitmeniz mümkündür. Üniversite yerleştirmelerinin yanı sıra ELS bazı sertifika ve diploma programlarına da aracılık hizmeti vermektedir.

 

Faydalı Konular

Avustralya hakkında genel bilgiler | Avustralya Uçakla Kaç Saat ? | Avustralya - Türkiye saat Farkı| Avustralya'nın En Önemli ŞehirleriAvustralya Navitas dil okulu | EmbassyCES Navitas dil okulu | LSI Navitas dil okulu | Neden Avustralya | IELTS Sınavsız Üniversite
Genel İngilizce Sertifika Programları | Başlangıç Seviyesi İngilizce Sertifika Programı | Uzun Dönem İngilizce Programları
Uzun Dönem İngilizce Kurs Müfredatı | İş İngilizcesi Sertifika Programı | IELTS Sınav Hazırlık Programı | Sınavsız Üniversite Geçiş Programları | Cambridge ESOL Sınav Hazırlık Progmları |