Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları

Avustralya’da dil eğitimi alabileceğini okul seçenekleri oldukça fazladır. Avustralya’nın Sidney başta olmak üzere Melbourne, Brisbane, Perth, Gold Coast gibi pek çok farklı şehrinde dil okulları vardır. Avustralya dil okullarının ulusal ve uluslararası akreditasyonları mevcut olup, yılın her zamanı başlayan değişik kurs alternatifleri bulmanız mümkündür.

Avustralya dil okulları özellikle ; Melbourne , Sydney , Perth ve Brisbane şehirlerinde yer almaktadır. Bu dil okullarında Akademik İngilizce , Genel İngilizce , TOEFL , IELTS programları sunulmaktadır. Mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen bireylere ise iş alanlarına ve eğitimlerine uygun sertifika ve diploma programları uygulanmaktadır. Daha çok İngilizce seviyesi düşük olan ve İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik genel İngilizce programları önerilmektedir. Genel İngilizce programlarının süresi 24 hafta ila 48 hafta arasında değişiklik göstermektedir. TOEFL , IELTS ve akademik İngilizce ise orta seviye ya da daha üstü İngilizce bilen öğrenciler için uygun olduğu söylenmektedir.

Avustralya Vizesi almak için biz öğrencilerimize en az haftalık 25 saatlik programlarımızı önermekteyiz, bunun nedeni Avustralya Devletinin daha az sürelerdeki dil okulu programlarını farklı değerlendirmektedir. Haftalık 25 saatin altında yurtdışında dil eğitimi düşünen öğrencilerimize farklı ülkelerdeki yurtdışı dil eğitimiprogramlarımızı öneriyoruz. Bu programlar için bizi  0 312 466 61 000 216 405 27 000 265 465 16 00 ya da 0 212 293 72 00 numaralı yurtdışı eğitim danışmanlık hattımızdan arayabilir ya da dil eğitim bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.

Avustralya da dil eğitimi organizasyonunuzun yanı sıra Avustralya’da konaklama, Avustralya Vize İşlemleri,Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışmanızı sağlacak çalışma izinleri ile ilgili tüm bilgileri danışmanlarımızdan alabilirsiniz.