Access Dil Okulları

Access Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi deyince ilk akla gelen İngilizce eğitimi olmaktadır. İngilizce dil eğitimi almak isteyen kişiler en çok ana dil olarak konuşulduğu ülkelerden biri olan Avustralya’yı tercih etmektedirler. Avustralya gerek doğa güzellikleri gerekse yüksek yaşam standartları bakımından dünyanın en yaşanılır ülkelerinden biri olarak görülmektedir. Avustralya şehirleri dünyanın en refah şehirleri sıralamasında her zaman üst sıraları işgal etmektedir. Avustralya, İngilizce eğitimin yanı sıra, üniversite, master hatta doktora eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında da oldukça tercih edilen bir ülkedir. Bunun dışında, Avustralya’da uzmanlığa yönelik eğitim almak da oldukça popülerdir. Örneğin uluslararası alanda başarılı bir aşçı olmak isteyen pek çok öğrenci bu ülkede eğitim almayı planlarına dahil edebilmektedir.

Sydney’de İngilizce eğitim almak isteyenler için Access Language Centre pek çok kurs seçeneği ile 1997 yılından bu yana iyi bir alternatif olmaktadır. Çok çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte olan kurum, farklı ana dile sahip öğrencilere İngilizce öğretmek için tekniğini her zaman geliştirmekte ve güncel tutmaktadır.

Access Language Centre İngilizce dil eğitimi almayı düşünen kişiler için çeşitli program seçenekleri sunan, Sydney’in en güzel noktasında konumlanmış tecrübeli bir dil okuludur. Sunduğu programlar şöyle sıralanabilir:

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Uygulamalı İşyeri İngilizcesi-Seviye 1
  • İş İngilizcesi-Seviye 2
  • Staj Programı
  • Demi-Pair Programı
  • IELTS Hazırlık
  • Cambridge Hazırlık
  • OET Hazırlık
  • Akşam Kursu

Access Language Centre, modern bir binada 20 ferah, aydınlık ve klimalı sınıfta, görsel ve işitsel araçların bulunduğu bir ortamda eğitim alınmasını sağlamaktadır.  Sınıfların arasında öğrenciler için dinlenme alanları mevcuttur. Internet erişimli bilgisayar laboratuvarından yararlanabilen öğrenciler aynı zamanda DVD ile film izleyebilmek şansına da sahiptir. Öğrenciler, birçok kitap, gazete, dergi okuyabilecekleri donanımlı bir kütüphaneye sahip olabildikleri gibi okul içinde ücretsiz internet erişimine de sahiptir. Öğle yemeği için uygun yemek salonunda mutfak, mikrodalga ve buzdolabı olanakları da mevcuttur. Okulda belki de en keyifli alanlardan olan teras balkonu öğrenciler için vazgeçilmez bir dinlenme alanı olmaktadır.

Access Language Centre, konaklama seçeneği olarak Aile Yanı ve Bağımsız Öğrenci Konaklaması sunmaktadır. Bağımsız Öğrenci Konaklaması, Hostel, misafirhane ya da Rezidans seçeneklerini içermektedir.