Avustralya Sertifika Programları

Avustralya Sertifika Programları

Dünya öğrencilerinin buluştuğu ve sıcak yüzlü insanların yaşadığı Sydney’de bulunan AIPE, yurtdışı eğitimde kaliteli ve ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır.

ACPET, NEAS, Nationality recognised training, OSHC wrodlcare, AHRI, Study in Australia kurumlarının üyesi olan AIPE aynı zamanda City & Guilds üyesidir. 1878’de İngiltere Kraliçesi Queen Victoria’nın direktifi ile kurulan City & Guilds’ın yüz yılı aşkın tecrübesi ile dünyanın her ülkesinde geçerli olan diplomasına, Avustralya’da sadece AIPE mezunları sahip olabilmektedir. Europass geçerliliği olan bu diplomalar ile öğrenciler dünyanın her yerinde rahatça iş bulabilmekte ve oturma izni alabilmektedir. AIPE’den mezun olan öğrenciler kendi diplomaları ile aynı zamanda bu diplomayı da almaya hak kazanmış olurlar.

AIPE Avustralya’nın en saygın üniversitelerine direkt geçiş olanağı sunmakta ve Türk öğrencileri için özel promosyonlar uygulamaktadır!

Muhasebe Alanında Programlar

Muhasebe alanında alacak olduğunuz eğitim sizlere finansal sektör içerisindeki profesyonel yaşamınızda gerekli olacak tüm donanımı katmak, muhasebe ile ilintili bilgilerinizi ve becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak üzere düzenlenmiştir. Kurumsal oluşumlar için gerekli karmaşık finansal raporlama sistemlerini öğrenecek, bütçe yönetimi hakkında detaylı bilgi ve beceriye sahip olacak bunların yanı sıra vergilendirme sistemleri ile ilgili tüm metinlere hakim olacaksınız.

İşletme Alanındaki Programlar

İşletme alanında alacağınız eğitim programları sizleri geniş bir yelpazedeki kariyer hedefleriniz için hazırlayacaktır. Çeşitli platformlardaki iş alanları hakkında yetenek ve becerileriniz önceki eğitim geçmişinize eklenerek işletmecilik ve idarecilik pozisyonlarında kolaylıkla Avustralya ve Türkiye içerisinde kendinize bir kariyer oluşturmanıza yardım sağlayacaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Programları

İnsan Kaynakları Yöneticiliği programları sizleri İK ile ilgili tüm gerekli teorik bilgiyle donatmaya yönelik hazırlanmıştır. Aynı zamanda belirli bir alanının İnsan kaynakları departmanında yöneticilik yapmanıza olanak sağlayacak becerileri de sizlere katacaktır. Programın Yüksek diploma seviyesi ise öğrencilere İK aktivitelerinin taktiksel yönetimleri öğrenip profesyonel yöneticilik niteliklerinizi artıra bileceksiniz.

Pazarlama Alanındaki Programlar

Pazarlama programları sizleri bu konudaki teorik ve pratik bilgiler konusunda son derece efektif bir şekilde eğitmeyi ve geliştirmeyi hedefler. Yönetimsel becerilerinizin gelişmesi ile bu nitelikleriniz gerek Avustralya da ilgili alanlarda gerek Avustralya dışında kariyer hedeflerinizi yerine getirmenizi kolaylıkla sağlayacaktır.

Yönetim-İdare Alanındaki Programlar

Bu alanda alacağınız eğitim belirli bir odak grubu nasıl idare edeceğiniz ve yöneteceğiniz konusunda sizleri geliştirecektir. Küçük bir organizasyon, köklü bir kuruluş ya da kendi işletmenizi kurmayı hedefliyor olsanız da bu basamak sizlerin kariyer planınızdaki yapı taşınız olacaktır.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi alanında alacak olduğunuz eğitim, bireylere kapsamlı bir bilgi alanında yetkin bilgi birikimi sağlamaktadır. Ön görülemeyen problemlere efektif problem çözebilme yeteneği yaratmayı hedefleyen program yöneticilik düşünen kişiler için tercih edilmesi teşvik edilecek bir bölümdür. Kaynakların yetkin kullanımı, dağılımı ve verilerin düzenli işleyişinin analizini sağlamayı öğrencilere en verimli şekilde öğretmeyi hedefler. Öğrenciler liderlik konusunda eğitilirken, üst düzey personel olmaları amaçlanarak bilgi aktarımı sağlanır.