ACG Dil Okulları

ACG Dil Okulları

İngilizce ve Üniversiteye Hazırlık Kursu

ACG İngilizce Okulu
Akademik Hızlandırılmış İnglizce ve IELTS Hazırlık

ACG Yeni Zelandanın önde gelen dil okullarından biridir.Okulumuz, Aucklandin tam merkezinde bulunmakta olup, bu programında dil eğitimini akademik eğitime hazırlık olarak sunmaktadır.
Okul tum yıl boyunca eğitime açıktır:

-Ağırlıklı Akademik İngilizce
-Ağırlıklı IELTS Hazırlık

ACG öğrencileri kurs bitiminde, Auckland Üniversitesinin Hazırlık Kursları ve AUT Uluslararasi Hazırlık Kursları sertifikasına sahip olurlar,ayrıca öğrencilerimiz ACG Yüksek Okullarina garantili geçiş yapabilirler.
Bütün bunlara ek olarak, ACG tarafından öğrenmeyi

desteklemek amacı ile eğitimsel danışmanlık hizmetleri sunulur, ve eğitim sistemi içinde her öğrenciye yakın ilgi gösterilir. ACG Ingilizce Okulları özel olarak Üniversiteye girmek için gerekli olan yazı becerilerine de ek destek sağlar.

Önemli Notlar
Kayıt Tarihi: Her Pazartesi
Kayıt Tarihi: 2-48 Hafta
Seviye: Başlangiçtan En ileri
seviyeye kadar
Yaş: 12 ve üstü
Dersler: Haftada 24 ders saati

Auckland Üniversitesi Hazırlık Sertifika Programı

Hazırlık Sertifika Programı, Auckland Üniversitesine girişi garanti etmesinin yanı sıra bütün Yeni Zelanda Üniversiteleri tarafindan da kabul edilir.

Standart Giriş (12 ay) ve Genişletilmiş Giriş (18 ay), Ocağın son haftaları ve ya Temmuzun ortasındadır, Hızlandırılmış Girişlerin başlangıçları ise (8-9 ay) Nisan ve Ekim aylarındadır. Bu Program Muhasebe, Ekonomi, Matematiksel hesaplar, istatistik, kimya, fizik, biyoloji, dizayn, Fotoğraf, Boyama ve Müzik gibi farklı dersleri içerir.
Özel program olarak IELTS Sınavına Hazırlık programı vardır. Öğrencileri, öğrenme ve bilgilendirme yetenekleri doğrultusunda üniversiteye hazırlar.

AUT Uluslararası Hazırlık Sertifikası

AUT Uluslararasi Hazırlık Sertifikası dört ana uzmanlık alanında toplanır ve İngilizce, Yüksek Okula Hazırlık,Yeni Zelanda toplumuna ve kültürüne uyum, Muhasebe, Ekonomi, Tarih Dizayn, Çizim, Matematik, İstatistik, Kimya, Biyoloji ve Elektromekanik gibi derslerden oluşur.
Uluslararası Hazırlık sertifikası, butun Yeni Zellanda üniversiteleri tarafından da onaylanmıştır.

Ocak Mayıs ve Ağustos ayları olmak üzere bir yılda üç başlama tarihi vardir. Kursların sürelerinin ayrımı ise öğrencinin akademik geçmişi ve İngilizce seviyesine bağli olmakta birlikte 8 ay (Standart giriş), 12 veya 16 aydır (Uzatmalı Giriş). Eğitim programı ise bağımsız öğrenme becerileri ve temel konularda İngilizce olarak belirlenmiştir.

Yeni Zellanda İlk,Orta, ve LiseOkul Programları

Bütün ACG Okullari Cambridge Üniversitesinin Uluslararası sınavlarına (IGCSE, AS ve A-Levels) girme imkanı sağlar. Bütün bu yetki belgeleri uluslararası olarak tanınır ve dünyanın sayılı üniversiteleri tarafındanda kabul edilir.

ACG Strathallan
Ana okulu >- İlk okul >- Kolej
ACG Yeni Zelandanın bağımsız okullardan en büyükleri arasinda olup, ACG Strathalan okulları, Okul öncesi (3 aydan 5 yaşina kadar), İlkokul (1den 6 sınıfa, 5 yaşından 10yaşına kadardır) ve Kolej (7 den 13 sınıf, 11 yaş ve üzeri) olarak eğitim vermektedir.
ACG Strathallan en iyi eğitim imkanlarına sahip olup, Hingaia bölgesinde, Auckland merkezinden güneyinde 30 dakika mesafede muhteşem bir konumdadir. Bu geniş kampus bölgesi; yeşil ve zengin doğal kaynakları, mükemmel binalari, spor imkanları ve oyun alanları ile eşsiz bir eğitim ortamı sunar. En son teknoloji ile donatılmış eğitim merkezleri ve mükemmel sahil şeridi ise genç öğrencilere en yüksek seviyede kapasitelerinin gelişmesini sağlar.
ACG Strathalan Okulu ve Koleji Uluslarasi öğrencilerine Ingilizcede tam desteğini sunar.

ACG Parnell College
İlkokul >- Kolej
ACG Parnell Koleji Parnell de olup, Auckland şehrinin merkezindedir. Gözkamastırıcı kampusu ise Domainin, Auckland’in en büyük parkı, yanıbaşındadır. Bu bina özel lise, büyük bir kütüphane, kafeterya, sanat merkezi, teknoloji ve bilgisayar odaları, tiyatro müzik odaları, ve labaratuarlar gibi özel imkanlara sahiptir.
Okul bulunduğu mükemmel konumunu yakınındaki imkanları da değerlendirir, bunlar Parnell Tenis Kulubü,ve Newmarket Olimpik yüzme havuzu,, basketbol, kriket, su polosu, futbol, Netbol, ve tenis gibi çeşitli takın oyunlarıdır.
İngilizce dil desteği tüm uluslararası öğrencilere sunulur.
ACG Koleji, Lisesi
Lise 11-13 ders yılıdır
ACG Lisesi Yeni Zelandanin en iyi okulları arasında yer alır. 1995 yılında kurulduğunda Yeni Zelandanin tek Üniversiteye Hazırlık merkeziydi ve gün geçtikçe okul eğitimin başarısında çok önemli bir konuma geldi. Ülkenin en iyi eğitim veren yüksekokulları arasında yerini aldı, en son Cambridge uluslararası sınavlarında, toplamda 17, ve dünya sıralamasında 37. olarak Yeni Zelanda’nın en iyilerinden ünvanına hak kazandı.

Kolej Auckland in tam merkezinde olup, öğrenciler şehir yaşamının getirmiş olduğu harektliliğinden yararlanabilirler. Kolej tarihi bir bina olan AUT üniveritesi ile içiçedir ve Auckland üniversitesine yürüme mesafesindedir.
ACG Sunderland
İlkokul > Kolej

ACG sunderland Acklandin batısında olup 1 inci sınıftan 13 sınıfa kadar tam eğitim veren bir eğitim kurumudur. Geniş bir kampüse ve Westwave Aquatic Centre,su ürünleri merkezi ve the trust satadium gibi muhteşem olanaklara sahiptir.

ACG Uluslararası Okulları
Jakarta,Endonezya, ve Ho Chi Minh şehri Vietnam.
ACG Uluslar arası okulları, Ana okulu, İlk, Orta ve Lise’de mükemmel eğitim imkanlarına sahip kampüsler, spor alanları, yüzme havuzları, arazilerı, oyun alanlarını kapsamaktadır.
Uluslarasi eğitim programi (İlköğretim programı ve Cambridge Uluslararasi Sınavları), uluslararası tanınmış tecrübeli eğitim kadrosu ile sağlanmaktadır.
İngilizce Dil Programlarıda verilir.