ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları

ILSC dil okulları 1991 yılından beri yüzden fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine dil eğitimi vermektedir. Öğrenci merkezli olmasının yanı sıra, insanların en iyi güvenli ve mutlu olduklarında öğrenim görebileceklerini benimsemişlerdir.
ILSC Avustralya’nın üçüncü büyük şehri Brisbane’de, Central Railway İstasyonu’na yalnızca iki dakika yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Okul içerisinde bilgisayar laboratuvarı, mutfak, dinlenme odası gibi olanaklar da mevcuttur.

English Courses

English Foundation, English Communication, Speaking Dynamics, Speaking Excellence, English for Academic Purposes, Cambridge CAE, Cambridge FCE, IELTS, TOEIC, Business English, Business English for Management & Human Resources, Creative English- Storytelling, English Through Brisbane, English Through Journalism

English Programs

Cambridge Mastery Program, IELTS Evening Programs, IELTS Mastery, University Pathway Program, Volunteer Internship Program, Business English Communication Mastery, Customized Group Programs, Executive Business English or French

Higher Education Pathways

Pathway Programları: ILSC, Kanada, Amerika ve Avustralya’da Sertifika, Diploma, Lisans, Yüksek Lisans ve PHD programlarına geçiş için öğrencilerine yardımcı olmaktadır.
Post-Graduate Sertifika Programları: ILSC ayrıca partner olduğu üniversiteler bünyesinde 8-9 ay süren post-graduate sertifika programları da sunmaktadır. Bu programlar master programları kadar ağır olmamakla beraber öğrencilere haftada 20 saate kadar çalışma imkanı da verir.
ILSC & Greystone Sertifika Programları: Bu servislere ek olarak, ILSC kariyer ve mesleki programlar kapsamında kendi bünyesinde ve Greystone College bünyesinde kısa süreli İşletme, Turizm ve Otelcilik ve Dil Öğretmenliği sertifika programları sunmaktadır.